Bicykle Breezer

INVERSION

Prémiový all-road bicykel Inversion je navrhnutý tak, aby pomohol serióznym jazdcom posunúť svoje limity.

Inversion je špičkový bicykel, ktorý je vybavený vysoko konštruovanou a hydroformovanou bezšvovou japonskou sadou rúr Chromoly D’Fusion s precíznou konštrukciou.

Vysokokvalitný oceľový rám poskytuje luxusnú jazdu a spoľahlivý celodenný komfort, či už zdolávate dlhé cesty, vyrážate na cestičky alebo ponoríte palec do sveta štrku.

Inversion búra hranice toho, čím by mal byť cestný bicykel.

RADAR

RADAR je dokonalá súprava Road And Dirt Adventure Rig.

Nechajte RADAR, aby sa nasmeroval na určené rýchlosti vzdialenej túžby. Skonštruovaný s použitím dvojitého rámu a vidlice Chromoly, ktorý obsahuje držiaky na nosič, päť (áno, päť) držiakov na fľašu s vodou, kotúčové brzdy a vôľu pre terénne pneumatiky.

RADAR je ideálnou voľbou pre mestské dobrodružstvá, plnohodnotné bikepacking alebo čokoľvek medzi tým.

Širokorozsahové radenie Vás dostane do tých najstrmších stúpaní a späť dolu aj pri plnom zaťažení.

DOPPLER

Doppler ponúka jazdcom tradičný cestovný bicykel s hladkými pneumatikami 650b, ktoré sa môžu pustiť do hliny.

Kolesá 650b ponúkajú výraznú výhodu tým, že ponúkajú pneumatiku s väčším objemom, ktorá poskytuje pohodlnú a rýchlu jazdu na chodníku s väčším tlmením a priľnavosťou na nerovných cestách a nespevnených povrchoch.

Dopplerov rám, ktorý je ideálny pre náročné cestovanie a drsné podmienky, ponúka klasickú geometriu cestného bicykla a vysokú úroveň funkčnosti.

THUNDER

Keď Joe Breeze navrhol pôvodný Thunder, jeho myšlienkou bolo vytvoriť bicykel, ktorý by mal geometriu a komponenty, ktoré umožnili jazdcom preskúmať vzdialené chodníky a svahy severnej Kalifornie a mimo nej.

Tento duch žije s novým Thunderom.

Stále skonštruovaný s oduševnenou kvalitou jazdy a odolnosťou ocele, nový rám sa môže pochváliť niektorými významnými vylepšeniami, ktoré umožňujú dobrodružným jazdcom objavovať hlboko do lesov mimo mesta alebo na druhom konci sveta.

MIDTOWN

Séria Midtown, vyrobená na premenu drsných ciest alebo ciest v centre mesta na Vaše osobné ihrisko, kombinuje odolnosť horských bicyklov s rýchlosťou mestského bicykla.

Títo mestskí bojovníci, vybavení veľkoobjemovými 27,5-palcovými pneumatikami pre extra odpruženie, prekonávajú diery a železničné koľaje a umožňujú Vám vyťažiť zo svojej jazdy maximum.

Choďte do toho a zabávajte sa, zaslúžite si to!

DOWNTOWN

Downtown je klasický mestský bicykel z Chromoly steel od Breezer: kolesá 700C, vybavené blatníkmi a zadným nosičom.

K dispozícii v ôsmich veľkostiach s Joeovou dynamickou geometriou mestského bicykla a 7-stupňovým pohonom ovládaným jednoduchou otočnou pákou.

Centrá sú pozoruhodne nenáročný, zábavný a elegantný spôsob, ako sa dostať z bodu A do bodu B.

Nikdy predtým neexistovala móda a funkcia v takej harmónii.

BELTWAY

Beltway je naša zdanlivo jednoduchá cesta do práce s pásovým pohonom.

Údržba je hračka. Časy údržby reťazí a mastného oblečenia sú preč.

Vďaka vysokovýkonnému systému remeňov si hnacie ústrojenstvo vyžaduje minimálnu údržbu a zároveň ponúka takmer dvojnásobnú životnosť tradičných reťazí.

K dispozícii s dodatočnou ochranou blatníkov, nosiča a svetiel, aby bolo dochádzanie do práce hračkou!

LIBERTY

Modely Liberty S kombinujú high-tech konštrukciu s odpruženými vidlicami s hladkým chodom a odolnými komponentmi, vďaka ktorým je jazda jednoduchá bez ohľadu na podmienky na ceste.

Modely sú tiež vybavené zadným nosičom, integrovaným systémom osvetlenia a stojanom.

V kombinácii s výkonnými brzdami a jednoduchým radením je každý model navrhnutý tak, aby ponúkal sebavedomú jazdu pri cvičení alebo dochádzaní.

TYP BICYKLA

Zobraziť
Zobraziť
x